• Ви знаходитесь тут:

• Медично-реабілітаційна робота

Головним завданням навчального закладу є відновлення і зміцнення здоров’я дітей у поєднанні з загальноосвітньою підготовкою, надання їм кваліфікованої медико-психолого-педагогічної допомоги. Для проведення лікувально-оздоровчої роботи устатковані необхідні медичні кабінети із сучасним обладнанням, що дає можливість досягти показників зниження захворюваності вихованців

/Files/images/med/med-reab 1.jpgІнсулінотерапія, фізіотерапевтичні процедури, масаж, профілактичне медикаментозне лікування в поєднанні із спеціальним режимом дня, шестиразовим дієтичним харчуванням та постійним контролем рівня цукру в крові та сечі дають можливість стійко компенсувати цукровий діабет тим, у кого він є, та підтримати здоров’я дітей групи ризику.

/Files/images/med/med-reab 2.jpg

Школа має сучасні засоби самоконтролю діабету (глюкоментри: ONE TOUCH, REFLOLUX, GLUCOCARD, SUPREME; апарат для загального аналізу сечі; URELUX, візуальні тестполоски ), що дозволяє контролювати стан здоров’я дітям з діабетом.

/Files/images/med/med-reab 3.jpg

Медично-реабілітаційний процес здійснюють 2 лікаря (педіатр та ендокринолог), 6 медичних сестер, масажист, лаборант у тісному контакті з педагогічним колективом, психологом та батьками дітей.

Учителі застосовують здоров’язберігаючі компоненти у змісті уроків, проводять інтегровані уроки разом із медичними працівниками./Files/images/LFK/cport 3.jpg