/Files/images/LFK/lfk1.jpg

/Files/images/LFK/lfk2.jpg

У навчальному закладі створено ефективну систему роботи щодо пропаганди здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров’я через різні форми профілактичної роботи.

/Files/images/LFK/cport 7.jpg

У школі діє дві зали лікувальної фізкультури ( у тому числі тренажерна), спортивний майданчик, які обладнані спеціальним інвентарем.

/Files/images/LFK/cport 6.jpg

Процес фізичного виховання учнів відбувається під час уроків, занять лікувальною фізкультурою та позакласних фізкультурно-оздоровчих заходів згідно з чинними програмами та державними стандартами.

/Files/images/LFK/cport 5.jpg/Files/images/LFK/cport 4.jpg

Учні нашої школи займаються у різноманітних спортивних гуртках, секціях, спортивних школах, мають нагороди за призові місця у міських, обласних змаганнях та Чемпіонатах України з різних видів спорту серед юніорів.

/Files/images/LFK/cport 2.jpg