ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

2013-10-01

/Files/photogallery/555/img020.jpg

Протягом ряду років рівні захворюваності населення грипом та іншими гострими респіраторними інфекціями в період епідемії залишаються високими.

Надзичайно висока захворюваність грипом серед дітей та підлітків.

Надзичайно небезпечний грип для дітей і підлітків, хворих на цукровий діабет.

Єдиним ефективним засобом попередження захворювання грипом є профілактичне щеплення.

У зв'язку з несприятливим прогнозом по грипу на сезон 2013-2014рр.. і виконання м наказу Міністерства охорони здоров'я України №48 від 03.02.2006р. "Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні" , та на підставі рекомендацій обласного дитячого ендокринолога передбачено провести щеплення проти грипу учнів школи-інтернату на базі школи.

Закуплено вакцину "Флюарікс", виробництва Німеччини, яка сертифікована в Україні та містить в собі актуальні для даного сезону штами збудника грипу.

Щеплення проводяться кваліфікованою медичною сестрою під наглядом лікаря.

Відповідальними за організацію і проведення щеплень є старший лікар Оберемок С.Д., старша медична сестра Лишко Н.К.

Витрати по вакцинації проти грипу здійснюються зі спеціального рахунку школи-інтернату.

Шановні батьки! Разом допоможемо дитині перенести можливу епідемію грипу. Тільки здорова дитина може одержати якісні знання.

Просимо Вас оперативно розглянути цю інформацію, прийняти розумне рішення та надати письмову згоду на проведення вакцинації вашої дитини проти грипу.

Вакцинація проводиться з 01.10.2013 року.