• Ви знаходитесь тут:

• Про нашу школу

/Files/images/skool1/skool4.JPGСанаторну школу-інтернат №5 для дітей, хворих на цукровий діабет та інші ендокринні хвороби, було створено в 1996р. рішенням Дніпропетровської міської Ради з ініціативи Дніпропетровського регіонального відділення товариства сприяння хворим на цукровий діабет.

У школі навчається понад 200 учнів з 1 по 11 клас. Режим навчання побудовано з урахуванням потреб дітей, які хворі на цукровий діабет. Школа має обладнані класи, ігрові кімнати, спальні кімнати, їдальню, організовано шестиразове дієтичне харчування.

У 2011-2012 навчальному році наша школа пройшла державну атестацію. Результатом аналізу всіх аспектів роботи навчального закладу, який був проведений Державною експертною комісією, було присвоєння
вищої категорії з відзнакою.

/Files/images/akcia/nac 1.jpgШкола-інтернат №5 – колективний учасник Міжнародної діабетичної організації, колективний член Всеукраїнської екологічної Ліги./Files/images/akcia/nac 2.jpg

/Files/images/akcia/nac 3.jpg

Наша школа співпрацює з регіональним товариством сприяння хворим на цукровий діабет, з журналом «Діабетик», з багатьма благочинними дитячими організаціями.

/Files/images/akcia/nac 6.png

Колектив школи та всі учні приймають участь у щорічній /Files/images/akcia/1.jpgакції «Від серця до серця», метою якої є моральна та матеріальна допомога дітям-інвалідам./Files/images/akcia/9.jpg/Files/images/akcia/3.jpg/Files/images/akcia/2.jpg/Files/images/akcia/10.jpg