/Files/images/LFK/voen-patriot.jpgЗ метою прищеплення учням громадянської свідомості в школі приділяється велика увага воєнно-патріотичному вихованню, яке здійснюється за планом.

08.05.2013 року учні 5-11 класів і колектив робітників школи взяли участь у загальношкільому святі "Пісні народа-переможця",присвяченому Дню Перемоги.
Над лесами необъятными,
Над полями перелетными,
Над разрывами гранатными,
Песни-ласточки летят.
Пахнут рощи горьким порохом,
Шепчут травы тихим шорохом
И о том,что сердцу дорого,
Песни людям говорят.
/Files/photogallery/585/2.jpg

Учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнському марафоні "Діти України за мир і єдину країну". Майже всі учні 5-11 класів написали листи бійцям АТО, у яких висловлювали свої побажання й сподівання на мир, намалювали яскраві малюнки за темою марафону. Старшокласники (8-11 клас) створили власні відеоролики, у яких показали своє прагнення до миру та єдності нашої держави.

Напередодні 28 жовтня ( 70 річниці вигнання з України німецьких окупантів) було проведено виховні години, радіопередачу, оформлено стінну газету.